Bornova Çilingir Yusuf Usta

Bornova Çilingir ve Anahtarcı Servisimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak ustamızı çağırın!

Bornova Çilingir Yusuf Usta

Bornova Çilingir ve Anahtarcı Servisimize 7/24 Ulaşabilirsiniz.

AG_10
2023-07-12
Karşıyaka çilingir işinde 1 numara.. 7/24 aktifler ve bütün sıkıntıları anında çözüyorlar.. Herkese tavsiye ederim.. Bu hizmet içinde teşekkür ederiz
Enes Kuş
2023-07-08
Bostanlı çilingir hizmetinden çok memnun kaldım. Aradığım acil durumda, hızlı ve profesyonel bir şekilde yardımcı oldular. Ekipteki uzmanlar, kapımı açmak için gerekli olan beceri ve ekipmanlara sahipti. İşlerini özenle yaptılar. Ayrıca, nazik ve anlayışlı davranışlarıyla da beni etkilediler. Bostanlı çilingir ekibine teşekkür ediyorum ve başkalarına da gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Mustafa Kuş
2023-07-08
Bostanlı çilingir olarak internetten kendinlerine ulaştık saolsunlar güvenilir emniyetli bir şekilde işimizi hallettiler .
Orkun Araçlı
2023-07-06
Karşıyaka çilingirden anahtar sipariş ettim.Çok kısa bir sürede bana ulaştı.Anahtarın kalitesi ve ince işçilik büyüleyiciydi.Herkese tavsiye ederim.
Merve Bozaslan
2023-07-05
Karşıyaka çilingirden çok memnunuz, İzmir de yaşamıştım kısa bir süre önce. Hizmetleri , iletişimleri, hızları çok iyi.
Emre Atay
2023-07-02
Karşıyaka çilingir hizmeti gerçekten beklediğimden daha iyi çıktı! Acil durumda hızlıca yardıma geldiler ve kapımı sorunsuz bir şekilde açtılar. Çalışanları son derece profesyonel ve dostça davrandılar. Kesinlikle en iyi çilingirlerden biri!
Rümeysa Kekeç
2023-07-02
Verilen hizmetten memnunum anında yardımcı oldular çok teşekkür ediyorum karşıyaka Çilingirde tek tercihim sizsiniz iyi çalışmalar diliyorum
Ayhan Kılıç
2023-07-02
Karşıya çilingir en iyisi hizmet kalitesi yüksek müşteri memnuniyeti olan ve her ihtiyaç dan zamanında yanımızda oluyor teşekkür ederim

Bornova Çilingir ve Anahtarcı

Bornova çilingir hizmetlerimiz ile 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Teknik destek ile Bornova çilingir her türlü model ve markanın anahtar kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kilit göbek değişimi yaptırabilir; anahtar yenileme talep edebilirsiniz. Bornova çilingir 24 saat alanında öncüdür ve yıllardır bu sektördedir.

Bornova anahtarcı ve çilingir hizmetleri öncü olmamız yüksek malzeme kalitesi ve uygun fiyat garantisidir. Profesyonel ekiplerimiz konum göndermeniz ile 15 dakika içerisinde İzmir Bornova çilingir bölgeye ulaşım sağlar. Sonrasında en az hasar ile onarım yapmayı hedefler. Araç çilingir, ev çilingir işleriniz kısa sürede çözülür.

Araç içerisinde unutulan anahtar, dış kapı kilidinde kalan anahtarlar gibi sorunlara kısa sürede Bornova anahtarcı çözüm üretilir. Sıkışması, kaybolması ve yedeklenmesi gibi durumlarda tüm çilingir işleriniz halledilir. Model ve marka fark etmeksizin tüm çilingir işleri halledilir. Kişisel eşyalarınız bulunduğu kasalarınıza yenileme ve yedekleme işlemleri yapılır. Çoğaltma işlemlerinde de ev çilingir ve kasa çilingir işlemlerini talep edebilirsiniz.

Kapı gibi daha genel çilingir işlemlerinin yanı sıra Bornova oto çilingir işleri de oldukça mühimdir. Burada yolda kalma gibi acil durumlar vardır. Her ne kadar yedek anahtar olabilme ihtimali olsa da pek çok farklı olayla karşılaşılması mümkündür. Marka otolarda çilingir hizmeti kontakta anahtar sıkışması en sık rastlanan durumdur. Oto kilit kırılması, oto kilit kaybolması gibi durumlar günlük rutinlerinizi aksatabilir. Bornova oto anahtarcı olarak bizlere ulaşabilir; problem ne ise aktarabilirsiniz.

Bornova çilingir. Bornova anahtarcı.

Bornova Mevlana Çilingir

İzmir bölgesinde saygın ve tecrübeli kilit değişimi yapan Bornova Mevlana çilingir alanında öncü bir firmadır. Her bölgeye tahsis ettiği ekipleri ile kısa sürede acil çilingir işleriyle ilgilenmektedir. Burada garanti kapsamında ürün kullanımı, uzun süreli işi yapan tecrübeli ustalar oldukça önemlidir. Sağlanan çilingir işlerinin yıllarca aynı kalitede kalması için profesyonel ekibe emanet etmeniz gerekmektedir.

Ev kilit, oto kilit ve kasa kilit gibi alanlarınızı koruyan çilingir ustaları en az hasarla kilitleri koruması gerekmektedir. Kasa farkları ve kapı farklarından dolayı el işçiliğinde oynamalar görülebilir. Tahta kapılar esnek yapısından dolayı daha hızlı hasar görür. Aynı şekilde kilit çevresinde zedelenme ve sonrasında kilit uyumsuzluğu hasarı artıran sebeplerdendir. İşlem öncesinde kapıya özgü işlem planı yapılmalıdır. 7/24 telefon iletişim hatlarımızdan genel hatlar ile ilgili bilgi vermeniz uygun olacaktır.

Bunun yanı sıra ustalarımız her ne kadar en kaliteli şekilde hizmet verse de uygun fiyat garantisini de temin etmektedir. Burada sağlanan hizmet hasar vermeden onarım sağlamaktır. Bu şekilde ince işçiliğin yanı sıra fiyatta da size zorlamanın önüne geçiyoruz. Anahtarcı ve çilingir hizmetleri Bornova Ev kilit, oto kilit, kasa kilit için bizlere Bornova Mevlana çilingire ulaşabilirsiniz.

Kontak kilit arızalarında tarafımızca getirilen ekipmanların sayesinde dakikalar içerisinde çözüm üretilir. Diğer yandan anahtar kopyalama işlemi gereklidir. Buda ayrıca yapılır ve uygun fiyat garantisi ile sizlere teslimi sağlanır. Yolda kalma, garajda kalan arabanın kilit işlevini yitirmesi ile sorunlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bornova Mevlana çilingir.

Çamdibi Çilingir

Bornova Çamdibi çilingir olarak sizleri ve ailenizi korumak için İzmir’in her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Oto kilit, ev kilit işlemleriniz için 15 dakika içerisinde sizlere ulaşım sağlıyoruz. Kilit değişimi, göbek kilit yenilenmesi gibi işlemlerde ise en kaliteli ürünleri kullanarak uzun ömürlü olmasını amaçlıyoruz.

Konumunuzdan uzak bir yerde anahtar ya da oto kapı kilit çilingir hizmetine ihtiyaç duyarsanız whatsapp üzerinden konum bilgisi paylaşabilirsiniz. Yaklaşık bir süre vermemekle birlikte trafik yoğunluğuna bağlı olarak 15 dakika içerisinde gelmekteyiz. Oto kilit çilingir işlerinizde model ve marka ayrımı yapmadan sorunlara kalıcı çözümler üretiyoruz.

Olumsuz bir durum ile karşılaşılması halinde işlemlerimizin arkasındayız. Çilingir işlemi öncesinde tüm açıklamaları size sunuyor ve sonrasında tüm detayları aktarıyoruz. Çamdibi çilingir hizmetini almakla birlikte kilit yenileme, kopyalama ve tamir işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile birlikte kaliteli ve ince işçilik sunabilmenin gururunu yaşıyoruz.

Çamdibi çilingir.

Yeşilova Çilingir

Çilingir hizmeti alırken zaman kaybı yaşamamanız için Yeşilova çilingire ulaşabilirsiniz. Konumunuz için whatsapp üzerinden iletişime geçilmesi tercih edilir. Ayrıntılı bilgi almak ve fiyat öğrenmek için telefon üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Motor ve araba için marka ve model farkı gözetmeksizin kilit çilingir işlemleriniz tamamlanır. Kaliteli hizmetin yanı sıra garanti kapsamında ürün montajı yapmaktayız.

Bagaj kilitleri ve kapı kilitleri arabalar için ince işçilik gerektiren çilingir hizmetleridir. Zarar verici her aşamadan uzak durulmalıdır. İşlem sırasında çizilmeler, kırılmalar gerçekleşebilir. Bu sebeple ustaların uzman kişiler ve güvenilir oldukça önemlidir. Kilitli kapılarda çilingir hizmeti yüksek kaliteli malzeme ve profesyonel çilingir işlemini sizlere veriyoruz.

Bornova Yeşilova çilingir ulaşım amaçlı kullanılan motor, araba gibi araçların sık kullanımdan dolayı kilit arızaları olabilmektedir. Özellikle kontakta sıkışan anahtarlar, bagaj kilit bozuklukları ve kapı kilitlerinde ki arızalar yolculuğunuza engel olabilmektedir. Anahtar çalınması gibi durumlarda bulunduğunuzdan konumdan bize her saat ve her gün ulaşabilirsiniz.

Yeşilova çilingir.

İzmir Bornova Çilingir Fiyatları 2023

Hizmet şartları ve kilit çeşidine göre fiyatlar değişebilmektedir. Buna göre ortalama fiyatlar:

 • Gündüz Bornova çilingir fiyatları: 200 TL – 250 TL arası
 • Akşam Bornova çilingir fiyatları: 250 TL – 300 TL arası
 • Gece Bornova çilingir fiyatları: 300 TL – 400 TL arası
Fiyatları Etkileyen Faktörler
 1. Hizmet Türü: Anahtar açma, kilit değişimi, kilit tamiri gibi hizmetlerin farklı fiyat aralıkları vardır.
 2. Aciliyet Durumu: Acil durumlarda daha hızlı hizmet talep edildiğinde ek ücret talep edilebilir.
 3. Çalışma Saatleri: Gece veya hafta sonu gibi özel saatlerde verilen hizmetler daha yüksek ücrete tabi olabilir.
 4. Malzeme Kalitesi: Kilit veya anahtar değişimi gerektiğinde kullanılan malzemelerin kalitesi fiyatı etkileyebilir.
İzmir Bornova çilingir fiyatları 2023.
Hızlı, Güvenilir, Uygun Fiyat7/24 Açık
Kapı Açma ve Kilit DeğişimiEv çilingir
Oto Kapısı Açma ve Anahtar YapımıOto çilingir
Kasa Açma ve Anahtar YapımıKasa çilingir
Bornova çilingir hizmetleri
Bornova

Bornova, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Buca, batısında Konak ve Bayraklı, kuzeybatısında Karşıyaka ve Menemen ilçeleri, kuzeyinde Manisa ili bulunmaktadır.

Yamanlar Dağı’nın eteğinde, 38 derece kuzey enlem ve 27 derece doğu boylamı üzerinde yer alır. İzmir kent merkezinin 8 km kuzeydoğusunda, İzmir Körfezi’nden 3 km doğudadır. Belediye teşkilatı 1882 yılında kurulmuş, 1957 yılında ilçe hâline gelmiştir. Yüzölçümü 220 km²’dir.

Ege Üniversitesi’nin ana kampüsü ve üniversite ile aynı adı taşıyan, Türkiye’nin en büyük hastanelerinden biri olan Ege Üniversitesi Hastanesi bu ilçede bulunmaktadır. Ayrıca Yaşar Üniversitesi’nin Selçuk Yaşar yerleşkesi de Bornova Ağaçlıyol mevkiindedir.

İki büyük askeri birliğin yanı sıra, İzmir-İstanbul, İzmir-Ankara, İzmir-Aydın ve İzmir-Çanakkale karayolu ağlarının merkezinde bulunması, 2000 yılında metronun Bornova’ya uzanması ve İzmir Otogarı’nın ilçe içinde konuşlandırılmış olması ve Bornova-Kavaklıdere-Işıkkent üçgeninin sanayi bölgesi olarak saptanması ve 4 sanayi sitesinin yerleşim alanı içinde bulunması, Bornova’nın gelişimine bugün ve gelecekte etki yapacak unsurların başında gelmektedir. Kavaklıdere, Çiçekli, Kayadibi ve diğer semtleriyle İzmir’in akciğeri konumunu sürdürmektedir.

Kaynakça: https://tr.wikipedia.org/wiki/Bornova
 • Bornova Atatürk çilingir
 • Bornova Barbaros çilingir
 • Bornova Beşyol çilingir
 • Bornova Birlik çilingir
 • Bornova Çamiçi çilingir
 • Bornova Çamkule çilingir
 • Bornova Çınar çilingir
 • Bornova Doğanlar çilingir
 • Bornova Egemenlik çilingir
 • Bornova Eğridere çilingir
 • Bornova Ergene çilingir
 • Bornova Evka 3 çilingir
 • Bornova Evka 4 çilingir
 • Bornova Gazi Osman Paşa çilingir
 • Bornova Gökdere çilingir
 • Bornova Gürpınar çilingir
 • Bornova Işıklar çilingir
 • Bornova İnönü çilingir
 • Bornova Karacaoğlan çilingir
 • Bornova Karaçam çilingir
 • Bornova Kavaklıdere çilingir
 • Bornova Kayadibi çilingir
 • Bornova Kazımdirik çilingir
 • Bornova Kemalpaşa çilingir
 • Bornova Kızılay çilingir
 • Bornova Koşukavak çilingir
 • Bornova Kurudere çilingir
 • Bornova Laka çilingir
 • Bornova Meriç çilingir
 • Bornova Merkez çilingir
 • Bornova Mevlana çilingir
 • Bornova Naldöken çilingir
 • Bornova Rafet Paşa çilingir
 • Bornova Sarnıçköy çilingir
 • Bornova Serintepe çilingir
 • Bornova Tuna çilingir
 • Bornova Ümit çilingir
 • Bornova Yakaköy çilingir
 • Bornova Yeşilçam çilingir
 • Bornova Yeşilova çilingir
 • Bornova Yıldırım Beyazıt çilingir
 • Bornuva Yunus Emre çilingir
 • Bornova Zafer çilingir
Çilingir Ücreti Ne Kadar?

Bornova çilingir ve anahtarcı servisimizde çilingir fiyatları yapılacak işe, zamana ve mesafeye göre belirlenmektedir. Detaylı bilgi için 0538 868 1991 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

5/5 - (138 votes)
Scroll to Top