Çiğli Çilingir Yusuf Usta

Çiğli Çilingir ve Anahtarcı Servisimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak ustamızı çağırın!

Çiğli Çilingir Yusuf Usta

Çiğli Çilingir ve Anahtarcı Servisimize 7/24 Ulaşabilirsiniz.

AG_10
2023-07-12
Karşıyaka çilingir işinde 1 numara.. 7/24 aktifler ve bütün sıkıntıları anında çözüyorlar.. Herkese tavsiye ederim.. Bu hizmet içinde teşekkür ederiz
Enes Kuş
2023-07-08
Bostanlı çilingir hizmetinden çok memnun kaldım. Aradığım acil durumda, hızlı ve profesyonel bir şekilde yardımcı oldular. Ekipteki uzmanlar, kapımı açmak için gerekli olan beceri ve ekipmanlara sahipti. İşlerini özenle yaptılar. Ayrıca, nazik ve anlayışlı davranışlarıyla da beni etkilediler. Bostanlı çilingir ekibine teşekkür ediyorum ve başkalarına da gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Mustafa Kuş
2023-07-08
Bostanlı çilingir olarak internetten kendinlerine ulaştık saolsunlar güvenilir emniyetli bir şekilde işimizi hallettiler .
Orkun Araçlı
2023-07-06
Karşıyaka çilingirden anahtar sipariş ettim.Çok kısa bir sürede bana ulaştı.Anahtarın kalitesi ve ince işçilik büyüleyiciydi.Herkese tavsiye ederim.
Merve Bozaslan
2023-07-05
Karşıyaka çilingirden çok memnunuz, İzmir de yaşamıştım kısa bir süre önce. Hizmetleri , iletişimleri, hızları çok iyi.
Emre Atay
2023-07-02
Karşıyaka çilingir hizmeti gerçekten beklediğimden daha iyi çıktı! Acil durumda hızlıca yardıma geldiler ve kapımı sorunsuz bir şekilde açtılar. Çalışanları son derece profesyonel ve dostça davrandılar. Kesinlikle en iyi çilingirlerden biri!
Rümeysa Kekeç
2023-07-02
Verilen hizmetten memnunum anında yardımcı oldular çok teşekkür ediyorum karşıyaka Çilingirde tek tercihim sizsiniz iyi çalışmalar diliyorum
Ayhan Kılıç
2023-07-02
Karşıya çilingir en iyisi hizmet kalitesi yüksek müşteri memnuniyeti olan ve her ihtiyaç dan zamanında yanımızda oluyor teşekkür ederim

Çiğli Çilingir ve Anahtarcı

15 dakika içerisinde Çiğli çilingir ve anahtarcı ustalarımız ulaşır. Konumun uzak olmasına tedbiren her bölgede bulunmaktayız. Diğer yandan 7/24 hizmet sunabilir; marka ve model ayrımına gitmeden çözüyoruz. Çilingir hizmeti acil çözüm gerektiren bir uygulamadır.

Çiğli Çilingir 7/24

Anahtar ve kilit işlemlerinde Çiğli çilingir 7/24 servisimizi tercih edebilirsiniz. Kontak içerisinde sıkışan ve kırılan anahtarınız için uzman ekiplerden yardım istemenizi öneririz. Uygun malzeme olmadan yapılmaya çalışılan müdahaleler kontak kısmına kalıcı zarar verebilmektedir. Aynı şekilde araç kapısında ya da bagaj kapısında da kalan anahtarlar Çiğli anahtarcı çilingir tarafından çıkarılmaktadır.

Çiğli Çilingir İzmir

Çiğli çilingir İzmir ile Çiğli’nin her bölgesine ayrı ekiplerimiz ile hızlı çözüm sunuyoruz. Kasa kilit, anahtar kilit, anahtar yedekleme ve göbek kilit değişimi işleriniz güvenilir şekilde çözülür. Montaj, bakım ve yenileme işlerinizin tüm kısımlarını ekiplerimiz çözer ve teslimini yapar. Araç içerisinde sıkışan, unutulan anahtar işlemleriniz çözülür. Yedek istenilen anahtarlar çoğaltılır.

İzmir Çiğli Çilingir Numarası

Bizlere whatsapp üzerinden veya İzmir Çiğli çilingir numarası: 0538 868 1991 üzerinden ulaşabilir, konum atabilir ve destek alabilirsiniz. Profesyonel ekipleriniz ile kişisel kasa kilitlerinizin yenilenmesini talep edebilirsiniz. Her türlü olumsuz duruma karşı yedekleme de yaptırabilirsiniz. Tüm çilingir işlerinin yanı sıra uygun fiyata ustalarımıza ulaşabilirsiniz.

İzmir Çiğli Anahtarcı

İzmir Çiğli anahtarcı hasarsız şekilde değişim ve yenileme işlemleri sağlanacaktır. Estetik görünümün yanı sıra güvenliği de önemsiyoruz. Bu sebeple tüm çilingir işlemlerinde kaliteli işçilik ve yüksek kaliteli malzeme kullanılır.

Çiğli çilingir. Çiğli anahtarcı. Çiğli çilingir 7/24. Çilingir Çiğli İzmir. İzmir çiğli çilingir numarası.

Balatçık Çilingir ve Anahtarcı

Balatçık çilingir ve anahtarcı olarak her türlü mekan çilingir hizmeti sağlanır. Özellikle ev kilitleri, kapı sistemleri gibi alanlarda çözüm sağlanır. Bu nedenle model ve marka ayrımı yapmaz; soruna odaklanırız. Kasa kilitleri gibi kişisel alanlarda anahtar çoğaltma işlemi sağlanır.

Göbek kilit değişimlerinde işçilik önemli bir detaydır. Anahtarcı Çiğli Balatçık uzman ekiplerimiz çilingir işlemlerinde yıllarca hizmet vermiş genç, dinamik bir ekiptir. Kaliteli malzeme kullanımının yanı sıra uygun fiyat garantisi vermesi sizler için sunduğumuz hizmet politikamızdır. Tüm detaylar için bizlere ulaşabilir destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kapıda mı kaldınız? Balatçık çilingir telefon numarasını arayın ev ve araba içerisinde unutulan anahtarlar ise hasarsız çilingir hizmeti ile çözüme kavuşturulur. Diğer yandan bina kapı tamiri, yangın kapı kilidi gibi açık alanların güvenliği de sağlanır.

Çilingir hizmetini en hızlı şekilde alabilmek için İzmir Balatçık çilingir ulaşabilirsiniz. Her türlü zor duruma 15 dakika içerisinde yetişilir. Adrese konum bilgisi üzerinden 7/24 ulaşım sağlanır. Sadece whatsapp üzerinden acil durumu bildirmeniz yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleriyle size sunacaktır.

Balatçık çilingir. Balatçık anahtarcı.

Harmandalı Çilingir ve Anahtarcı

Çiğli Harmandalı çilingir ve anahtarcı olarak pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Özellikle estetik görüntüsü ile öne çıkan ev kilitlerinde değişim sağlanmaktadır. İster ev içerisinde anahtar unutulma olsun ister kilit sisteminin zarar görmesi olsun ustalarımıza bilgileri iletebilirsiniz.

İzmir bölgesinde Harmandalı çilingir İzmir her alanda ayrı bir ekibimiz bulunmaktadır. Çözüm odaklı ustalarımız 15 dakika içerisinde alana gelmektedir. Whatsapp üzerinden konum bilgisi paylaşmanız ile bizler için kolaylık olacaktır. Kapıda mı kaldınız? 7/24 olmak üzere online sitemiz ve telefon hatlarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kasa kilit işlemlerinde yedekleme işlemi yapılır. Aynı şekilde hasar görmüş göbek kilit sistemleri yenilenir. Diğer yandan her türlü ek anahtar üretimi sağlanır. Tüm bu işlemler Harmandalı çilingir telefon numarası ile ustalarımıza ulaşabilirsiniz. Siz sorununuz olan kısmı ve modeli bize destek hatlarımızdan iletebilir; gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Kısa süre içerisinde size özel malzeme temini yapılır ve bölgeye ulaşılarak çözüm sunulur.

Harmandalı çilingir. Harmandalı anahtarcı.

Egekent Çilingir ve Anahtarcı

Çiğli Egekent çilingir tüm güvenlik hizmetlerini dikkate alarak ustaları ile her yerdedir. Bizlere hemen ulaşabilir ve 15 dakika içerisinde kilit işlemlerinizi çözebilirsiniz. Trafik ve hava şartlarına bağlı olarak ustalarımız İzmir’in her bölgesinde hazırdır. Bu sebeple 7/24 bizi arayabilir; randevu alabilirsiniz.

Egekent çilingir ve anahtarcı titiz çalışma prensibiyle sizlerin güvenliğini sağlamaktadır. İzmir’in tüm mahallelerinde çilingir hizmetini 15 dakika içerisinde veriyoruz. Gece gündüz demeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hırsızlık, kilit kırılması ve çoğaltma işlemleri için ustalarımızdan fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Tüm acil ve sorunlu olan işlemleriniz için yanınızdayız. Bizleri arayıp tüm çilingir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Egekent çilingir. Egekent anahtarcı.

İzmir Çiğli Çilingir Fiyatları 2023

Hizmet şartları ve kilit çeşidine göre fiyatlar değişebilmektedir. Buna göre ortalama fiyatlar:

 • Gündüz çilingir fiyatları: 200 TL – 250 TL arası
 • Akşam çilingir fiyatları: 250 TL – 300 TL arası
 • Gece çilingir fiyatları: 300 TL – 400 TL arası
Fiyatları Etkileyen Faktörler
 1. Hizmet Türü: Anahtar açma, kilit değişimi, kilit tamiri gibi hizmetlerin farklı fiyat aralıkları vardır.
 2. Aciliyet Durumu: Acil durumlarda daha hızlı hizmet talep edildiğinde ek ücret talep edilebilir.
 3. Çalışma Saatleri: Gece veya hafta sonu gibi özel saatlerde verilen hizmetler daha yüksek ücrete tabi olabilir.
 4. Malzeme Kalitesi: Kilit veya anahtar değişimi gerektiğinde kullanılan malzemelerin kalitesi fiyatı etkileyebilir.
İzmir Çiğli çilingir fiyatları 2023.
Hızlı, Güvenilir, Uygun Fiyat7/24 Açık
Kapı Açma ve Kilit DeğişimiEv çilingir
Oto Kapısı Açma ve Anahtar YapımıOto çilingir
Kasa Açma ve Anahtar YapımıKasa çilingir
Çilingir hizmetleri
Çiğli

Çiğli’de ilk yerleşimin, 19. yüzyılın sonlarına doğru, Balkanlar’dan göç eden Türkler tarafından gerçekleştirildiği bilinmektedir. Kurtuluş Savaşı esnasında İzmir’in Yunanlar tarafından işgalini müteakiben, Yunan zulmünden kurtulmak isteyen bir kısım yerli halk burayı daha güvenli bularak yerleşti. Cumhuriyetin ilk yıllarında ve daha sonra yapılan mübadeleler çerçevesinde Batı Trakya’dan gelen Türklerin yerleştirilmesiyle ilk etapta köy olarak kuruldu. Yerleşim, 1890 yılı kayıtlarında “Çikli” adıyla geçmekte olup, 1928 yılından beri aynı adı taşımaktadır. 5 Aralık 1959’da “Büyükçiğli” adıyla belediye statüsü alarak beldeye dönüştü. 25.09.1968 tarihinde, 07.03.1966 ve 19.08.1966 tarihlerinde yaşanan ve 14 kişi ile 2.394 kişinin öldüğü 5.6 Ms ve 6.9 Ms şiddetlerindeki depremlerle evsiz kalan; Varto depremzedeleri o zamanki adıyla Çimentepe bugünkü adıyla Güzeltepe ve Şirintepe mahallelerinin bulunduğu alanlara yerleştirilmiş, bu süreç daha sonra doğu ve güneydoğu bölgelerinden gelen vatandaşların Büyükçiğli, Küçükçiğli ve Balatçık mahallelerine iskan edilmeleri ile devam etmiş, 1981 yılında Millî Güvenlik Konseyi’nin 34 No’lu kararıyla İzmir Belediyesi sınırları kapsamına alınmıştır.Büyükşehir Belediyeleri Teşkilatlanması ile ilgili 303 sayılı kanundan sonra Karşıyaka Belediyesi’ne bağlandıktan sonra, 1992 yılında ilçe statüsünü kazanıncaya kadar adı geçen belediyenin şubesi olarak varlığını sürdürmüştür. 27.05.1992 tarih ve 3806 sayılı yasa ile Çiğli adı altında 10 mahalle metropol olarak değerlendirildikten sonra, Sasalı beldesi ve Kaklıç köyü de dahil edilmiş, 22.03.2008 tarihinde Harmandalı da eklenmiş, daha sonra Harmandalı Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve İnönü Mahallesi de Çiğli ilçesine bağlanmıştır. Ahmet Efendi Mahallesi Menemen ilçesine bağlı iken, 12.11.2010 tarih ve 2010/777 sayılı karar ile Çiğli ilçesine bağlanmıştır.

Kaynakça: https://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%87i%C4%9Fli
 • Çiğli Ahmet Efendi çilingir
 • Çiğli Ahmet Taner Kışlalı çilingir
 • Çiğli Ataşehir çilingir
 • Çiğli Atatürk çilingir
 • Çiğli Aydınlıkevler çilingir
 • Çiğli Balatçık çilingir
 • Çiğli Atakent çilingir
 • Çiğli Cumhuriyet çilingir
 • Çiğli Çağdaş çilingir
 • Çiğli Egekent çilingir
 • Çiğli Evka 2 çilingir
 • Çiğli Evka 5 çilingir
 • Çiğli Evka 6 çilingir
 • Çiğli Güzeltepe çilingir
 • Çiğli Harmandalı çilingir
 • Çiğli İnönü çilingir
 • Çiğli İzkent çilingir
 • Çiğli İstasyonaltı çilingir
 • Çiğli Kaklıç çilingir
 • Çiğli Köyiçi çilingir
 • Çiğli Maltepe çilingir
 • Çiğli Sasalı çilingir
 • Çiğli Şirintepe çilingir
 • Çiğli Uğur Mumcu çilingir
 • Çiğli Yakakent çilingir
 • Çiğli Yeni Mahalle çilingir
5/5 - (138 votes)
Scroll to Top